Ragnar Sandberg, Självporträtt

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Självporträtt
Signerad R.S. Olja på papper, 34 x 26 cm.

370

2015-10-21