Ragnar Sandberg, Sommarlandskap med figurer

Klubbat för:

48000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Sommarlandskap med figurer
Signerad och daterad R.S. -34. Olja på duk, 42 x 49 cm.
PROVENIENS
Bukowski Auktioner, Moderna, auktion 470, hösten 1989, katalognr 350

496

2015-10-21