Klubbat för:
48000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Sommarlandskap med figurer
Signerad och daterad R.S. -34. Olja på duk, 42 x 49 cm.
PROVENIENS
Bukowski Auktioner, Moderna, auktion 470, hösten 1989, katalognr 350
496
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här