Rune Jansson, Grop i havet

Rune Jansson, Grop i havet
Rune Jansson, Grop i havet
Rune Jansson, Grop i havet
Rune Jansson, Grop i havet
Rune Jansson, Grop i havet
Rune Jansson, Grop i havet

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

RUNE JANSSON
1918-2014
Grop i havet
Signerad och daterad Rune Jansson -88. Olja på duk, 68 x 114 cm.

463

2015-10-21