Salvador Dalí, Carmen - Castanets
Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
SALVADOR DALÍ
Spanien 1904-1989
Carmen - Castanets
Signerad och numrerad Dali 243/300. Grönpatinerad brons, höjd inklusive stensockel, 25 cm.
Märkt SCAN. Äkthetsintyg och träbox medföljer.
Signed and numbered. Patinated bronze. Certificate and wooden box enclosed.
PROVENIENS
Art Now Gallery, Göteborg
500
2015-10-21