Soffbord, 1940-tal, Sverige

Soffbord, 1940-tal, Sverige
Soffbord, 1940-tal, Sverige
Soffbord, 1940-tal, Sverige
Soffbord, 1940-tal, Sverige
Soffbord, 1940-tal, Sverige
Soffbord, 1940-tal, Sverige
Soffbord, 1940-tal, Sverige
Soffbord, 1940-tal, Sverige
Soffbord, 1940-tal, Sverige
Soffbord, 1940-tal, Sverige

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

SOFFBORD, Sverige 1940-tal, skiva i oregelbunden form med rotfanér, underrede i svart stål, höjd 40, 120 x 70 cm, smärre slitage

12

2015-10-20