Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
SOFFBORD, Sverige 1940-tal, skiva i oregelbunden form med rotfanér, underrede i svart stål, höjd 40, 120 x 70 cm, smärre slitage
12
2015-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här