Stellan Mörner, Komposition

Stellan Mörner, Komposition
Stellan Mörner, Komposition
Stellan Mörner, Komposition
Stellan Mörner, Komposition
Stellan Mörner, Komposition
Stellan Mörner, Komposition

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

STELLAN MÖRNER
1896-1979
Komposition
Signerad Mörner. Olja på duk, 46 x 61 cm.

542

2015-10-21