Stellan Mörner, Kvällsstämning med tänt ljus

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

STELLAN MÖRNER
1896-1979
Kvällsstämning med tänt ljus
Signerad Mörner. Olja på duk, 22 x 33 cm.

452

2015-10-21