Stellan Mörner, Sommarbild med rosenbuske

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

STELLAN MÖRNER
1896-1979
Sommarbild med rosenbuske
Signerad och daterad Mörner -72. Olja på duk, 27 x 35 cm.

450

2015-10-21