Stellan Mörner, Surrealistisk komposition

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

STELLAN MÖRNER
1896-1979
Surrealistisk komposition
Signerad och daterad Mörner -34. Olja på duk, 65,5 x 54 cm.

462

2015-10-21