Sven Erixson, Afrika 1954

Sven Erixson, Afrika 1954
Sven Erixson, Afrika 1954
Sven Erixson, Afrika 1954
Sven Erixson, Afrika 1954
Sven Erixson, Afrika 1954
Sven Erixson, Afrika 1954

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

SVEN ERIXSON
1899-1970
Afrika 1954
Signerad Sven Erixson. Olja på duk, 51 x 71 cm.
UTSTÄLLD
Sven Erixson, Ålems Konstsalong 1970, katalognr 26

457

2015-10-21