Sven Erixson, Arbetare vid stranden

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

SVEN ERIXSON
1899-1970
Arbetare vid stranden
Signerad och daterad Sven Erixson -48. Olja på duk, 46 x 61 cm.

456

2015-10-21