Klubbat för:
80000 SEK
Utropspris
100 000-125 000 SEK
SVEN JONSON
1902-1981
Preludium
Signerad och daterad Sven Jonson -48. Olja på duk, 129 x 75 cm.
323
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här