Sven Jonson, Preludium

Sven Jonson, Preludium
Sven Jonson, Preludium

Klubbat för:

80000 SEK

Utropspris

100 000-125 000 SEK

SVEN JONSON
1902-1981
Preludium
Signerad och daterad Sven Jonson -48. Olja på duk, 129 x 75 cm.

323

2015-10-21