Sven Jonson, Promenad i månsken

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

SVEN JONSON
1902-1981
Promenad i månsken
Signerad och daterad Sven Jonson -47. Olja på duk, 22 x 27 cm.

321

2015-10-21