Sven Ljungberg, Höstmotiv från Kungsgatan

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

SVEN LJUNGBERG
1913-2010
Höstmotiv från Kungsgatan
Signerad Sven Ljungberg samt daterad på baksidan 1972. Olja på duk, 39 x 55 cm.

561

2015-10-21