Svensk Hemslöjd, matta, rölakan, signerad SH

Klubbat för:

95000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

SVENSK HEMSLÖJD, matta, rölakan, 1950-60-tal, signerad SH, 490 x 350 cm, fläckar, smärre slitage

184

2015-10-20