Angel Pazmino, taburetter, 1 par, Ecuador

Klubbat för:

38000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

ANGEL I. PAZMINO, taburetter, 1 par, Meubles de Estilo Ecuador, 1960-tal, stomme i solid teak och cognacsfärgat läder, höjd ca 37 cm, smärre slitage

62

2015-10-20