Takarmatur, Sverige 1940-tal

Takarmatur, Sverige 1940-tal
Takarmatur, Sverige 1940-tal
Takarmatur, Sverige 1940-tal
Takarmatur, Sverige 1940-tal
Takarmatur, Sverige 1940-tal
Takarmatur, Sverige 1940-tal
Takarmatur, Sverige 1940-tal
Takarmatur, Sverige 1940-tal

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

TAKARMATURER, 1 par, Sverige 1940-tal, mässing, varje lampa med fem skålade skärmar invändigt emaljerade i vitt, höjd 51 cm, smärre slitage

95

2015-10-20