Klubbat för:
5500 SEK
Utropspris
4 000-5 000 SEK
TINO ANFIERO, vas, Venini 1987, överfång i blått med band i relief i turkos, signerad venini 87 Tino Anfiero, höjd 28 cm
PROVENIENS
In köpt på Nordiska Kompaniet, Stockholm, december 1987
216
2015-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här