Torsten Esbjörnsson, Komposition

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

TORSTEN ESBJÖRNSSON
1925-2012
Komposition
Signerad och daterad på baksidan Torsten Esbjörnsson, Löderup, Sverige, 1969. Olja på duk, 110,5 x 110,5 cm.

522

2015-10-21