Torsten Renqvist, Tjäder

Torsten Renqvist, Tjäder
Torsten Renqvist, Tjäder
Torsten Renqvist, Tjäder
Torsten Renqvist, Tjäder
Torsten Renqvist, Tjäder
Torsten Renqvist, Tjäder
Torsten Renqvist, Tjäder
Torsten Renqvist, Tjäder
Torsten Renqvist, Tjäder
Torsten Renqvist, Tjäder
Torsten Renqvist, Tjäder
Torsten Renqvist, Tjäder

Klubbat för:

33000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

TORSTEN RENQVIST
1924-2007
Tjäder
Signerad T.R. Brons, höjd inklusive träsockel 31 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägares far

366

2015-10-21