Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
35 000-40 000 SEK
ULF GRIPENHOLM
född 1943
Nattvandrare
Signerad och daterad Ulf Gripenholm 1976. Akvarell på papper, 49 x 69 cm.
PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Moderna Kvalitén, våren 2008, katalognr 1220
439
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här