Ulf Gripenholm, Spegelbild II

Ulf Gripenholm, Spegelbild II
Ulf Gripenholm, Spegelbild II

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ULF GRIPENHOLM
född 1943
Spegelbild II
Signerad och daterad Ulf Gripenholm 1963, på baksidan daterad 1973. Olja på papper fäst på pannå, 69,5 x 62,5 cm.

401

2015-10-21