Ulf Trotzig, Ängshökens hemlighet

Klubbat för:

44000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

ULF TROTZIG
1925-2013
Ängshökens hemlighet
Signerad Trotzig. Olja på duk, 116 x 104 cm.

330

2015-10-21