Klubbat för:
44000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
ULF TROTZIG
1925-2013
Ängshökens hemlighet
Signerad Trotzig. Olja på duk, 116 x 104 cm.
330
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här