Vera Nilsson, Från en park - Köpenhamn

Klubbat för:

44000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

VERA NILSSON
1888-1979
Från en park - Köpenhamn
Signerad Vera N-n. Olja på pannå, 45,5 x 55 cm.

525

2015-10-21