Vitrinskåp, Italien, 1990-tal

Vitrinskåp, Italien, 1990-tal
Vitrinskåp, Italien, 1990-tal

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

5 000-6 000 SEK

VITRINSKÅP, Italien, fanerat stål, lösa glashyllor, höjd 212, 91 x 40 cm
HISTORIK
Inköpta hos Olsson & Gerthel i Malmö omkring 1995.

257

2015-10-20