Klubbat för:
15000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
WILHELM KÅGE, "Carrara", vaser 5 st., Gustavsberg 1940-tal, vit glasyr, märkta Gustavsberg Carrara 1045, höjd 14,5 - 22,5 cm, en med mindre nagg vid mynningen, en med skada vid fotkanten
298
2015-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här