Yrjö Edelmann, Komposition

Yrjö Edelmann, Komposition
Yrjö Edelmann, Komposition
Yrjö Edelmann, Komposition
Yrjö Edelmann, Komposition

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

YRJÖ EDELMANN
född 1941
Komposition
Signerad och daterad Yrjö Edelmann 1990. Olja på duk, 65 x 80 cm.

460

2015-10-21