Agda Österberg, matta, rölakan

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

AGDA ÖSTERBERG, matta, rölakan, signerad AÖ, 345 x 220 cm, saknar fransar, smärre slitage och smärre fläck

266

2016-04-19