Albert Johansson, Epos

Albert Johansson, Epos
Albert Johansson, Epos
Albert Johansson, Epos
Albert Johansson, Epos
Albert Johansson, Epos
Albert Johansson, Epos

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

ALBERT JOHANSSON
1926-1998
Epos
Signerad och daterad på baksidan Albert Johansson 1962. Limfärg/cementspackel/olja på pannå, 152 x 122 cm.

442

2016-04-20