Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ALBERT JOHANSSON
1926-1998
Konnexion 120
Signerad Albert Johansson. Daterad på baksidan 1974. Olja på pannå, 123 x 154 cm.
Text på baksidan: "Civilisationen kan utvecklas utan trä, men går under utan träd"
491
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här