Albert Johansson, Konnexion 140 - planförskjutning

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

ALBERT JOHANSSON
1926-1998
Konnexion 140 - planförskjutning
Signerad och daterad Albert Johansson 1975. Olja på pannå, 47 x 62 cm.

489

2016-04-20