Albert Johansson, Manifestation

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

ALBERT JOHANSSON
1926-1998
Manifestation
Signerad och daterad på baksidan Albert Johansson 1963. Limfärg/cementspackel/olja på pannå, 140 x 122 cm.

441

2016-04-20