Albert Johansson, Tecken för hymn

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

ALBERT JOHANSSON
1926-1998
Tecken för hymn / Mimarobens minnesbild
Signerad och daterad på baksidan Albert Johansson 1962-64. Limfärg/cementspackel/olja på pannå, 122 x 122 cm.

443

2016-04-20