Albert Marie Lebourg, Seine och Pont Neuf, Paris

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

ALBERT MARIE LEBOURG
Frankrike 1849-1928
Seine och Pont Neuf, Paris
Signerad A Lebourg. Olja på pannå, 21,5 x 33 cm.
Signed. Oil on panel.

585

2016-04-20