Klubbat för:
70000 SEK
Utropspris
70 000-80 000 SEK
ALBIN AMELIN
1902-1975
Ateljéutsikt med stilleben
Signerad och daterad Amelin -38. Olja på duk, 116 x 90 cm.
Påskrift på spännramen "Amelin, Tegnérgatan 28, Stockholm"
481
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här