Alexander Roos, Från Katarinahissen

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ALEXANDER ROOS
1895-1973
Från Katarinahissen
Signerad A. Roos. Olja på duk, 59,5 x 46 cm.

PROVENIENS
Professor Ragnar Hoppe, Stockholm

520

2016-04-20