Alf Lindberg, Porträtt

Alf Lindberg, Porträtt
Alf Lindberg, Porträtt
Alf Lindberg, Porträtt
Alf Lindberg, Porträtt
Alf Lindberg, Porträtt
Alf Lindberg, Porträtt
Alf Lindberg, Porträtt
Alf Lindberg, Porträtt

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ALF LINDBERG
1905-1990
Porträtt
Signerad Alf Lindberg. Olja på duk, 138 x 63 cm.

554

2016-04-20