Aly ben Salem, Morgonbris

Aly ben Salem, Morgonbris
Aly ben Salem, Morgonbris
Aly ben Salem, Morgonbris
Aly ben Salem, Morgonbris
Aly ben Salem, Morgonbris
Aly ben Salem, Morgonbris
Aly ben Salem, Morgonbris
Aly ben Salem, Morgonbris

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ALY BEN SALEM
Tunisien/Sverige 1910-2001
Morgonbris
Signerad Aly ben Salem. Gouache och täckvitt på papper, 77 x 57 cm.
PROVENIENS
Inköpt på utställning i Sundsvall 1964, vidare i arv till nuvarande ägare

598

2016-04-20