Aly ben Salem, Morgonbris
Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ALY BEN SALEM
Tunisien/Sverige 1910-2001
Morgonbris
Signerad Aly ben Salem. Gouache och täckvitt på papper, 77 x 57 cm.
PROVENIENS
Inköpt på utställning i Sundsvall 1964, vidare i arv till nuvarande ägare
598
2016-04-20