Aly ben Salem, Sjöjungfrur och fiskar

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ALY BEN SALEM
Tunisien/Sverige 1910-2001
Sjöjungfrur och fiskar
Signerad Aly ben Salem. Gouache och akvarell med inslag av guld på papper, 56 x 76 cm.

599

2016-04-20