Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ALY BEN SALEM
Tunisien/Sverige 1910-2001
Sjöjungfrur och fiskar
Signerad Aly ben Salem. Gouache och akvarell med inslag av guld på papper, 56 x 76 cm.
599
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här