Klubbat för:
65000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
AMÉDÉE JULIEN MARCEL-CLÉMENT
Frankrike 1873-ca 1950
Avant le grain
Signerad Marcel-Clément. Olja på pannå, 81 x 100 cm.
588
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här