Klubbat för:
Osåld
Utropspris
200 000-250 000 SEK
ANTONI TAPIES
Spanien 1923-2012
Montseny (Cims)
Signerad Tàpies. Akvarell och tusch på papper, 36,5 x 51 cm.
Utförd 1982
608
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här