Antoni Tàpies, Montseny (Cims)

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

200 000-250 000 SEK

ANTONI TAPIES
Spanien 1923-2012
Montseny (Cims)
Signerad Tàpies. Akvarell och tusch på papper, 36,5 x 51 cm.
Utförd 1982

608

2016-04-20