Axel Einar Hjorth, "Caesar", sideboard
Klubbat för:
90000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
AXEL EINAR HJORTH, "Caesar", sideboard, Nordiska Kompaniet 1935, fanerat i zebrano, benen med skurna detaljer och avslut med kapitäl, brickmärkt NK R 38737 - C 27410, höjd 70, 135 x 36, mindre fanérskador
82
2016-04-19