Axel Larsson, biblioteksbord, SMF
Klubbat för:
10000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
AXEL LARSSON, biblioteksbord, Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, 1930-tal, björk och bonad björk, inläggningar i zebrano, parställda ben med skuren klassicerande dekor, höjd 65, 110 x 62 cm, smärre slitage
139
2016-04-19