Axel Larsson, biblioteksbord, SMF

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

AXEL LARSSON, biblioteksbord, Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, 1930-tal, björk och bonad björk, inläggningar i zebrano, parställda ben med skuren klassicerande dekor, höjd 65, 110 x 62 cm, smärre slitage

139

2016-04-19