Axel Larsson, byrå, SMF, Bodafors
Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
AXEL LARSSON, byrå, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors 1940-50-tal, pyramidmahogny och mahogny, välvd front med fyra lådor, draghandtag i mässing, mässingsbeslag märkt SMF Bodafors, byrån höjd 69, 114 x 49 cm, skivan med mindre lagning, ytligt slitage
156
2016-04-19