Axel Olson, Ankare och rep

Axel Olson, Ankare och rep
Axel Olson, Ankare och rep
Axel Olson, Ankare och rep
Axel Olson, Ankare och rep
Axel Olson, Ankare och rep
Axel Olson, Ankare och rep
Axel Olson, Ankare och rep
Axel Olson, Ankare och rep

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

AXEL OLSON
1899-1986
Ankare och rep
Signerad och daterad Axel Olson 43. Olja på pannå, 45 x 40 cm.

542

2016-04-20