Klubbat för:
120000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
BARBRO NILSSON, " Salerno, blå", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1948, rölakan, signerad BN AB MMF, 275 x 225 cm, fransarna med smärre slitage, mindre fläckar
251
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här