Barskåp, Sverige 1930-tal

Barskåp, Sverige 1930-tal
Barskåp, Sverige 1930-tal
Barskåp, Sverige 1930-tal
Barskåp, Sverige 1930-tal
Barskåp, Sverige 1930-tal
Barskåp, Sverige 1930-tal
Barskåp, Sverige 1930-tal
Barskåp, Sverige 1930-tal
Barskåp, Sverige 1930-tal
Barskåp, Sverige 1930-tal
Barskåp, Sverige 1930-tal
Barskåp, Sverige 1930-tal
Barskåp, Sverige 1930-tal
Barskåp, Sverige 1930-tal
Barskåp, Sverige 1930-tal
Barskåp, Sverige 1930-tal
Barskåp, Sverige 1930-tal
Barskåp, Sverige 1930-tal
Barskåp, Sverige 1930-tal
Barskåp, Sverige 1930-tal
Barskåp, Sverige 1930-tal
Barskåp, Sverige 1930-tal
Barskåp, Sverige 1930-tal
Barskåp, Sverige 1930-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

BARSKÅP och SERVERINGSVAGN, Sverige 1930-tal, pyramidmahogny, skåpet med barinredning i flammig björk, vagnen med glasskiva, total höjd 126, 95 x 44 cm, nyckel medföljer, smärre slitage

137

2016-04-19