Bengt Lindström, Cyklisterna

Bengt Lindström, Cyklisterna
Bengt Lindström, Cyklisterna
Bengt Lindström, Cyklisterna
Bengt Lindström, Cyklisterna
Bengt Lindström, Cyklisterna
Bengt Lindström, Cyklisterna
Bengt Lindström, Cyklisterna
Bengt Lindström, Cyklisterna

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Cyklisterna
Signerad Lindström. Olja på duk, 50 x 65 cm.

538

2016-04-20