Klubbat för:
50000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Shamanen
Signerad Lindström. Olja på duk, 73 x 60 cm.
Certifikat medföljer
PROVENIENS
Konstnären Bengt Lindströms kvarlåtenskap, nr 0300
556
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här