Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
BERTIL BRISBORG, bordslampor, 1 par, Nordiska Kompaniet, 1960-70-tal, förgylld keramik, löv i mässing, etikettmärkta NK, höjd med skärm 62 cm, senare skärmar
4
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här